Ковдру купити — з доставкою по Україні, ціни в каталозі | Bedroom
0
0
0

Ковдри

ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-15%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-31%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-18%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-15%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-16%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-15%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-16%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-15%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-19%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-16%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-26%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-20%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-20%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-18%

Тільки повноцінний нічний відпочинок здатний повністю відновити сили, зарядити енергією та подарувати гарний настрій зранку. Він немислимий без хорошої ковдри. Оскільки ринок переповнений різними пропозиціями, важливо вибрати той варіант, який підійде саме вам. Тепла ковдра зігріє в зимові холодні ночі, легка — забезпечить комфортний сон влітку. Вона повинна бути максимально зручною, щоб нічого не заважало повноцінному відпочинку.


Вимоги до ковдр

Найбільш поширена помилка споживачів — це покупка постільних речей сумнівної якості за привабливо низькою ціною. В результаті вони швидко приходять в непридатність. Щоб купити якісну ковдру, важливо звернути увагу на відповідність виробу таким вимогам:

  • гігроскопічність — здатність вбирати надлишки вологи;
  • гіпоалергенність — важливий критерій для алергіків;
  • забезпечення природної вентиляції — допоможе зберегти тепло та не дозволить при цьому сильно пітніти під час сну;
  • хороша теплопровідність;
  • відсутність подразнень при контакті зі шкірою.

Якщо самостійно складно розібратися з характеристиками того чи іншого виробу, варто проконсультуватися з фахівцями.

Як вибрати оптимальний варіант


Ідеальної ковдри, яка підійде всім, не існує. Для правильного вибору потрібен індивідуальний підхід. В процесі варто врахувати ряд факторів.

Розмір виробу

У продажу є полуторні та двоспальні моделі. Варто врахувати, що розміри по стандарту для європейських і країн СНД відрізняються. Існують також моделі King size, призначені для великих ліжок і розкладних диванів. Коли планується покупка нестандартної за розмірами ковдри, варто попередньо поцікавитися, чи можна підібрати до неї постільну білизну.

Вид наповнювача

Всі наповнювачі можна розділити на дві групи:

  1. Натуральні. Крім звичних багатьом качиного пуху і овечої вовни, цей тип матеріалів становлять вироби з шовку, прочесані бавовною, з бамбуковими та евкаліптовими волокнами. Це теплі моделі, які добре дихають, відмінно вбирають вологу та мають тривалий термін служби при правильному догляді. Серед мінусів можна виділити повільне випаровування вологи деяких матеріалів. Натуральні наповнювачі також викликають алергію.
  2. Синтетичні. Завдяки останнім технологічним розробкам ковдри з такими наповнювачами не поступаються за якістю та властивостями натуральним. Однією з головних їхніх переваг є гіпоалергенність. Тому синтетику рекомендують для використання людям, схильним до алергічних реакцій. У цьому випадку варто замовити ковдру з бамбуковим, силіконовим, синтепоновим наповнювачем, а також з лебединим штучним пухом. Такі вироби м'які та повітряні.

Від виду наповнювача залежить і теплопровідність виробу.

Спосіб пошиття та оздоблення


Практичність і термін експлуатації ковдри багато в чому визначає спосіб пошиття:

  1. Касетний. Часто використовується при виробництві пухових моделей. Полотно складається з окремих секцій, заповнених наповнювачем. Це попереджає деформацію виробу.
  2. Стьобаний. Прошивка йде уздовж рядами. Для таких моделей важливо, щоб наповнювач попередньо був розподілений рівномірно. Стьобані ковдри прослужать менше, ніж касетні, але і ціна їх нижча.
  3. Каростеп — прошивка зигзагами, вісімками та іншими візерунками, котрі відрізняються від квадрата.

Останній варіант виглядає красиво, але варто врахувати що, у порівнянні з іншими моделями, він прослужить менше. Вибір — за споживачем.

Щільність набивки

Ковдра на ліжко може належати до однієї з п'яти категорій, що розрізняються по щільності набивання:

  • дуже тепла — понад 350 г/м2;
  • тепла — 300–350 г/м2;
  • всесезонна — 220–300 г/м2;
  • полегшена — 200–220 г/м2;
  • літня — менш ніж 200 г/м2.

Чим вищі показники щільності, тим довше виріб буде зберігати свої властивості. Для зручності деякі виробники маркують свою продукцію спеціальними символами — точками або паралельними хвилястими лініями.