Замовити мильницю для мила в Україні за найкращою ціною від компанії Bedroom
0
0
0

Купити мильницю

ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-20%
АКЦІЇ
-20%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
АКЦІЇ
-20%
АКЦІЇ
-20%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
АКЦІЇ
-21%
АКЦІЇ
-20%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-20%
АКЦІЇ
-21%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
АКЦІЇ
-20%
ТОП ПРОДАЖ
АКЦІЇ
-21%
АКЦІЇ
-20%

Мильниця для мила — аксесуар, без якого досить складно уявити ванну. Такі пристосування не тільки спрощують гігієнічні процедури, але і виконують естетичні функції: вони допомагають створити цікаві акценти в приміщенні.


Види мильниць

Аксесуари поділяють на пересувні, настінні і вбудовані. Для виготовлення мильниць першого типу вибирають різні матеріали, наприклад, скло, кераміку або метал. Головний плюс таких видів-зручність. Можна поставити приналежності на бортику ванни, умивальнику або поличці. Мінус в тому, що скляні або керамічні вироби при падінні можуть розбитися. Настінні види позбавлені подібного недоліку.

Мильниці, які фіксуються присосками або спеціальним клеєм, найкраще підходять для маленьких ванних кімнат, так як компактні, не займають корисний простір. Для установки не потрібно робити кріплення в стіні. Варто враховувати, що настінні аксесуари досить легкі, тому не підходять для важкого мила.

Настінні вироби бувають з отворами або суцільним дном. Другий варіант не найзручніший у використанні, так як тут накопичується волога. Мильниці з отворами мають одинарне або подвійне дно. Особливість першої моделі в тому, що рідина стікає вниз.

Завдяки мильницям з подвійним дном проблема великої кількості вологи вирішується просто: вона стікає в спеціальну підставку.

Можна використовувати вироби з жолобками, щоб не накопичувалася вода. Розміщують аксесуари на раковині.

На ринку представлені вбудовані мильниці. Їх встановлюють в виїмки в стіні або поглиблення.

Один з найбільш практичних варіантів-аксесуари на магніті. Така конструкція має низку особливостей. Один магніт вставляється в мило, а другий кріпиться як тримач. Подібні вироби відмінно підходять для маленьких приміщень.

Цікаво виглядають терки для мила. Конструкцію закріплюють на стіні. Потім вставляється мило, а після натискання на важіль воно перетирається в стружку.

Пристосування бувають різної форми: круглими, овальними або прямокутними.

Які матеріали використовуються


Мильниці представлені в самих різних варіантах. При виборі враховується не тільки розмір, колір і відповідність інтер'єру, але і матеріал.

Найчастіше для виготовлення вибирають:

  • Пластик. Ціна такого приладдя досить низька, але багато в чому залежить від розмірів мильниці. Серед плюсів варто виділити легкість і велика різноманітність варіантів. Наприклад, можна купити аксесуари у вигляді тварин, що дуже сподобається дітям. Є й інші види - з жолобком, подвійним дном або отворами.
  • Гума. Мильниця з такого матеріалу дуже зручна у використанні, так як не ковзає, тому зручно брати мокрими руками. Гума найчастіше застосовується для виготовлення настільних і настінних моделей. Зазвичай дно одинарне, з прорізами.
  • Силікон. За якістю дані аксесуари практичні такі ж, як і гумові, але більш міцні. Вироби без вигинів і бортиків, тому в середині не буде концентруватися волога.
  • Кераміка. Основний плюс в тому, що для виготовлення застосовується натуральна сировина – глина, тому при використанні не виділяються шкідливі речовини. Керамічна мильниця для ванної виглядає дорого і розкішно. Мінус тільки один-відносна крихкість.
  • Стекла. Поверхня може бути матовою або блискучою. Скляні моделі виглядають дуже стильно, але не витримують сильних ударів.
  • Метал. Приналежності найміцніші, але важливо, щоб проводилася антикорозійна обробка. Металеві моделі відмінно підходять для класичних інтер'єрів. Найпопулярнішими видами вважаються гратчасті, але потрібно враховувати, що рідина буде стікати вниз.
  • Дерево. Для виготовлення вибирають кедр, акацію і бамбук. Для захисту від вологи проводиться обробка спеціальними складами.

Виробники часто комбінують кілька матеріалів. Стильно виглядають підвісні аксесуари з кераміки і металу.

Нюанси вибору

Перед тим як купити мильницю для ванної, необхідно проаналізувати ряд параметрів. Потрібно не тільки визначитися з формою, матеріалом і способом кріплення, але і звернути увагу на те, як оформлено приміщення. Для класичних інтер'єрів рекомендується придбати керамічні, дерев'яні та скляні аксесуари. Для приміщення в стилі хай-тек вибирають металеві або пластмасові вироби.

Потрібно взяти до уваги і те, хто буде користуватися мильницею. Якщо у вас є діти, то краще віддати перевагу закріпленим аксесуарам. Для застосування однією людиною можна придбати пересувні пристосування.

Необхідно враховувати розміри приміщення. Якщо ванна маленька, то краще купити мильницю, яка закріплюється на стіні. Для приміщень скромних розмірів набувають невелику кількість аксесуарів, щоб простір не здавалося захаращеним. Для просторих кімнат підійдуть різні мильниці — при виборі варто грунтуватися на особистих перевагах.

Вартість — ще одна важлива характеристика. Якщо бюджет обмежений, то можна купити мильницю з якісного пластику. Найнадійнішими вважаються металеві вироби.

Наші пропозиції

В інтернет-магазині великий асортимент товарів, так що ви точно зможете підібрати мильницю, яка підходить за зовнішнім виглядом і вартості. Якщо ж виникнуть сумніви, наші консультанти зроблять все, щоб допомогти вам створити комфорт в будинку і зробити онлайн-шопінг максимально приємним.

Оформити замовлення дуже просто. Досить залишити заявку на сайті або по телефону і підтвердити її після того, як з вами зв'яжеться консультант. Купівля оплачується або відразу, або після отримання.

Доставка здійснюється в усі регіони України. Можна отримати товари у відділенні транспортної компанії або скористатися послугами кур'єра. Зазвичай для доставки потрібно до 3 днів.

У нас є пункти самовивозу в Києві, Дніпрі та Кривому Розі. Вони працюють без вихідних, а забрати замовлення можна з 9:00 до 19:00.